0212 876 28 66 - Telefon ile yazılım desteği verilmemektedir.

Sürüm Güncelleme Bilgileri

Genel Bilgi   :  Sürüm güncellerken hangi sürümden güncelleniyorsa, veritabanı güncelleme dosyalarının sırası ile çalıştırılması gerekir. Ör : v2_4 ‘den v2_7’e geçişte v24_to_v25 sonra v25_to_v26 sonra v26_to_v27 query dosyalarının çalıştırılması gerekir. FTP’e dosya upload edilirken sadece en son dosyaların upload edilmesi yeterlidir. SQL Query’leri çalıştırılırken bir hata alınıyorsa ilgili satır veritabanında zaten güncellenmiş demektir. Hata alınan satır ve öncesi silinip, kalan query satırları çalıştırılabilir. Dilediğiniz zaman ekonetya.com adresinden bize ulaşarak , güncel en düşük fiyatlı Ekonetya sürümünün %25’i ödenerek tekrar kurulum / sürüm güncelleme hizmeti satın alabilirsiniz.

 

Ekonetya v3.9’a güncelleme   :  1. Tüm dosyalarınızın yedeğini alın.
2. include/conf.php dosyası, /images ve /templates klasörleri *hariç* tüm yeni yazılımı eski dosyaların üzerine yazın.
3. templates/system/default ve templates/system/admin/ klasörünü kendi sunucunuza kopyalayın.
4. user_library.php dosyasında bir değişiklik yaptıysanız yedeğinizde bulunan include/user_library.php dosyası ile sunucunuzdaki ilgili dosyayı karşılaştırıp dosyasında yapılan değiliklikleri yeni dosyaya uygulayın.
5. doc/sql/v38_to_v39_sql.txt dosyasını PHPMyAdmin gibi bir MySQL yöneticisinden SQL çalıştır (SQL-> Run Query) kısmından veya Yönetim Paneli > Yönetim Menu > Teknik İşlemler > Veritabanı sorgu çalıştır kısmından çalıştırın.